על אף היות האינטרנט פלטפורמה שיווקית ראשונה במעלה, יש חשיבות רבה לפרסום ושיווק העסק באמצעות פליירים ומעטפות, שניתן להגיע באמצעותם לקהל יעד גדול, לרבות מי שאינם גולשים באינטרנט.

באמצעות פליירים ומעטפות ניתן למתג את העסק ולחשוף אותו בפני קהל לקוחות פוטנציאלי גדול ומגוון. על מנת לשלוט על אופן יצירת המוצר ועל עיצובו ניתנת לכם אפשרות להיות מעורבים בשלבי הפקתו.
בית דפוס גדול בתל אביב  מציע לכם לעצב פליירים ומעטפות (ועוד שורה גדולה וארוכה של מוצרי דפוס).

היתרונות שבעבודה עם בית דפוס מקצועי


הלקוח יכול לבחור את תבנית העיצוב המועדפת או, לחלופין, להעלות עיצוב שלכם  וכמובן יכול להתייעץ עם נציגי שירות של החברה על מנת ליצור מתאם מיטבי בין התוכן לצורה.
התבנית המוצעת לכם מאפשרת לכם להוסיף לוגו וכל פרט רלוונטי אחר. על אף פשטות התהליך, מי מכם שמתקשים בו יכולים להסתייע בצפייה במצגת, שבה מוסבר התהליך שלב אחר שלב.
אנו בית דפוס דיגיטלי שמסתייע בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ליצירת הפקות דפוס מוקפדות בגימור מלוטש ומרהיב, אתם מקבלים מענה אישי שתפור באופן מדויק לצרכים הייחודיים שלכם.

הפקה מקצועית


על מנת לקבל את המוצר המבוקש, מעמיד בית הדפוס לרשות לקוחותיו מערך ייצור משוכלל הכולל בין השאר, מכונות דפוס חדישות, מכונת ארבעה צבעים, מכונות למינציה, חיתוך, קיפול, חירור וסיכות. כל מה שנדרש על מנת ליצור פליירים ומעטפות ממותגות  של העסק שלכם.

על מנת להאיץ ולייעל את התהליך מרגע הזמנת המוצר ועד קבלתו, שלם ומוגמר, מתחייב בית הדפוס ללוח זמנים מקוצר. הדפסת פליירים ומעטפות לקידום העסק המתבצעת בבית דפוס המציע מגוון גדול שלמוצרים ובהם: חשבונית, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים,מדבקות, מגנטים ועוד מאפשר לבעלי עסקים להזמין ולקבל מגוון מוצרים למינוף העסק ולמיתוגו.

הערך המוסף של הדפסת פליירים ומעטפות הוא בעצם העובדה שגם מי שאינו נמען טבעי שלהם נחשף אליהם ובכך מתוודע אל קיומו של העסק ואל המוצר או השירות שהוא מציע. בניגוד לאינטרנט, אשר מחייב פעולה יזומה ומודעת של פתיחת אתר ייעודי- הפקות הדפוס גלויות לעין ומאפשרות גם חשיפה פאסיבית, שתועלתה רבה.
על ידי מילוי פרטים במקום המתאים בטופס ההזמנה המקוון ניתן לקבל הצעת מחיר לפי כמות המוצרים הנדרשת ולדעת מבעוד מועד מה היא העלות הכוללת של ההזמנה. ניתן לשפר ולשדרג את איכות הפליירים על ידי השבחת סוג הנייר, הדפסה דו-צדדית ועוד.

בכל מקרה, נציגי בית הדפוס יוצרים קשר עם הלקוחות ומקיימים עמם שיח ושיג שוטף עד לקבלת אישור הסופי להדפסה, לאחר שקיימת הבנה והסכמה לגבי כל הפרטים הקשורים במוצר.
על מנת להעצים את האפקט השיווקי של העסק שלכם ובמקביל למיתוגו באתר אינטרנט ובממשקיה השונים של הרשת, הפקת דפוס של חומרים שיווקיים בכלל ופליירים ומעטפות בפרט מאפשרת לכם למנף את החשיפה ולהגביר את הסיכוי להתוודעותם של לקוחת פוטנציאליים רבים לעסק שלכם, בד בבד עם שימור לקוחות קיימים.