לוחות שנה ממותגים הם דרך מעולה להתחבר ללקוחות

אין הרבה מוצרי פרסום או קשרי לקוחות שאתם יכולים להיות משוכנעים שישמרו לתקופה ארוכה, אבל לוחות שנה שנושאים את הלוגו שלכם ומוצבים במשרדו או בביתו של הלקוח – הם בהחלט כאלו.
לוח שנה ממותג מזמן ללקוחותיכם מפגש יומי עם הלוגו שלכם, עם הערכים שלכם, ועם החברה שלכם. הווה אוצר שהלקוחות תמיד יזכרו אתכם – גם כשהם בעיצומן של יום פגישות עמוס או בדרך לתכנון חופשת החלומות שלהם. אין זה מקרי שבכל שנה חברות רבות בוחרות להוציא לוח שנה ממותג עבור הלקוחות או העובדים.
באמצעות חלוקה של לוחות שנה ממותגים, אתם מצליחים לקלוע בשתי מטרות חשובות בעת ובעונה אחת.  ראשית, זוהי מתנה, אמנם צנועה אך כזו שמראה למקבל שלא שכחתם אותו וחשבתם גם עליו בפרוש השנה החדשה.

הדפסת לוחות שנה ממותגים עושים בארמון רמה 

אנו מתמחים בכל הקשור להדפסת לוחות שנה כבר מאז 1996. ברשותנו כל הציוד המתקדם בשוק אשר מאפשר לנו הדפסת לוחות שנה באיכות חסרת תקדים, מהירות ויעילות. כפי שציינו לעיל
לוחות שנה הן מתנה עם לא מעט ערך מוסף, שכן היא מאפשרות למקבל המתנה לפגוש אתכם בכל יום. לוחות שנה בעיצוב אישי מאפשרים לכם להחדיר את ערכי המותג שלכם לעומק התודעה של הלקוח. החשיפה ללוגו, ההיכרות עם המותג ויתרונותיו, כל אלו מתקיימים על בסיס יומי בעקבות השקעה חד פעמית קטנה יחסית.
אנו בדפוס ארמון רמה מציעים לכם מבחר רחב של לוחות שנה מעוצבים.
באתר, תוכלו לבחור ולהזמין:
לוחות שנה ממותגים לשולחן לוחות שנה לתלייהלוחות שנה מגנט


לוחות השנה מוצעים במחירים חסרי תקדים ומתאימים לחברות, ארגונים וגם לעסקים קטנים – אפשר להזמין החל מ 100 לוחות שנה.

 להזמנות, בחרו את המוצר המתאים לכם ואת הכמות הדרושה

אנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת במיוחד..

אולי יעניין אתכם גם: הדפסת פליירים, הדפסת מדבקות