הדפסת רול אפ איכותי בפורמט רחב ובמחיר המשתלם ביותר בישראל!נוכחות, עיצוב והעברה חדה של המסר או בקיצור, רול אפ

אם אתם מחפשים פתרון ייחודי לעיצוב סביבת העבודה, אם יש לכם משהו חשוב לספר לעובדים או ללקוחות שלכם ואם בא לכם לעשות את זה בסטייל, רול אפ מעוצב מבית ארמון רמה הוא הפתרון בשבילכם

מה זה בעצם רול אפ? 

רול-אפ, הוא למעשה כרזת פרסום המורכבת על סטנד ייחודי המאפשר למקם אותה בכל מקום. הרולאפ מתאים במיוחד לקידום מוצרים בנקודות המכירה, ככלי שיווקי ועיצובי בתערכות , לקישוט משרדים, ולשימושים נוספים בהתאם לצרכי הארגון.

הרול אפ מגיע בגובה של 2.00 מטר וברוחב של 85 סמ` ובשל מידותיו המרשימות הוא ממלא את החלל ויוצר נוכחות חזקה של המותג.
ניתן להציב את הרול אפ בכל מקום וקל מאוד להעביר אותו ממקום למקום בזכות נרתיק הנשיאה הנוח שבו הוא מגיע מקופל.

תהליך הדפסת רול אפ

התהליך שבו משתמשים על מנת לבצע הדפסת רול אפ חשוב לא פחות מאשר המטרות שמוגדרות על ידי הלקוח. בין אם הרול אפ נועד לשיווק, קידום מכירות, פרסום או יחסי ציבור, מומלץ לבדוק מראש את תהליך ההדפסה ואת חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת לייצר אותו. בטווח הארוך, הטכנולוגיה וחומרי הגלם יקבעו את הנוכחות של הרול אפ ואת היכולת של הלקוחות להשתמש בו על מנת למשוך תשומת לב מדויקת.

שלבים ראשונים 

השלבים הראשונים של הדפסת רול אפ מוקדשים רובם ככולם להגדרת צרכים והיכרות עם הדרישות של הלקוח. בשלבים הללו מבצעים תכנון מקיף ומשווים בין האופציה של הדפסת רול אפ גדול או רול אפ רחב לבין רול אפ קטן יותר. בפועל, ניתן לאחר מכן להציב את הרול אפ בכל מקום ואף להעביר אותו בקלות בגלל נרתיק הנשיאה הנוח.

הדפסת רול אפ - שלבים מתקדמים

בשלבים המתקדמים יותר ניתן להיכנס לעובי הקורה ולבחון את איכות חומרי הגלם שבהם משתמשים על מנת להדפיס רול אפ. בהדפסת רול אפ גדול או רול אפ רחב חשוב מאוד להשתמש בחומרים איכותיים, שמשפיעים על העמידות ועל הרזולוציה של העיצוב הגרפי. בתוך כך, רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולוודא שזמני ההדפסה עולים בקנה אחד עם הקמפיין השיווקי והפרסומי.

איך בוחרים איפה לבצע הדפסת רול אפ?

שירותי הדפסת רול אפ בתל אביב יכולים להתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ. תל אביב היא כידוע עיר גדולה, מרכזית ונגישה ובחירת אנשי מקצוע שמגיעים ממנה מסייעת לחסוך זמן והוצאות. חוץ מזה, התחרות בין חברות דפוס ופרסום פועלת לטובת הלקוחות כי היא מבטיחה רמת ביצוע אופטימאלית גם בעת הדפסת רול אפ ועיצוב כרזות.
מומלץ לבצע הדפסת רול אפ בתל אביב אצל חברה שמתמחה בכך ולקבל הצעת מחיר מסודרת. על בסיס ההצעה ניתן להגדיר את היקף ההדפסה, את סוג הרול אפ המבוקש ואת השירותים הנלווים. כמו כן, יש לקחת בחשבון שהדפסת רול אפ בודד שונה מבחינת תמחור בהשוואה להדפסת 2 רול אפים, 5 רול אפים או 10 רול אפים.

צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להדפיס לכם רול אפ מושלם לקידום המכירות בעסק.

 
.

מחירון הדפסת רולאפ

כמות מחיר
רולאפ בודד 179 ש"ח
2 רולאפים 349 ש"ח
5 רולאפים 749 ש"ח
10 רולאפים 1399 ש"ח


 

המחירים אינם כוללים מע"מ

אספקה תוך שלושה ימי עסקים (למעט מקרים דחופים)
ללקוחות אתר האינטרנט בלבד: עיצוב הכרזה במחיר של 250 ש"ח בלבד
לחילופין, תוכלו לעצב את הרול-אפ שלכם בקלות מפתיעה דרך אתר
האינטרנט שלנו