התוכנות המומלצות ביותר לעיצוב גרפי

תסכימו אתנו שהיום אין אתר אינטרנט, אפליקציה סלולרית, כרזה או קמפיין פרסומי שאינם מבוצעים באמצעות תוכנות לעיצוב גרפי. התוכנות הללו משלבות בין אמנות לעולם הדיגיטלי ועל כן, נעשה איתן שימוש על בסיס כמעט יומיומי. מאחר ואנחנו חיים בעולם דיגיטלי וממוחשב, יוצאים כל הזמן חידושים, בעיקר בתוכנות העיצוב הגרפי. אז אלו תוכנות נחשבות למומלצות ביותר? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו...

פוטושופ

מדובר על אחת התוכנות המצליחות והוותיקות ביותר בתחום. באמצעות התוכנה, ניתן לבצע פעולות כמו עיצוב, עריכה, טשטוש ועוד. בנוסף, היא מציעה שלל אפקטים ייחודים שניתן ליישם על תמונות. תוכנת פוטושופ החלה כתוכנה מסחרית לשימוש מקצועי, אולם כיום ניתן לראות שגם המשתמשים הביתיים עובדים איתה ובהצלחה רבה וזאת תודות למדריכים וסרטונים שאפשר למצוא ברשת. ניתן להוריד את התוכנה ולהנות מגרסת ניסיון לזמן מוגבל או לרכוש רישיון. באמצעות התוכנה, ניתן לא רק לבצע פעולות על תמונות, אלא גם לעצב באנרים, חתימות אישיות, שלטי חוצות וקמפיינים.

2D & 3D Animator

אתם רוצים להתנסות בעיצוב אבל לא רוצים להתעסק עם פוטושופ? זאת התוכנה המושלמת עבורכם. התוכנה מאפשרת לכל אחד (גם למי שאיננו בעל ניסיון) לצור אובייקטים תלת מימדים וכמו כן לצור אנימציות. מדובר על תוכנה ברמה גבוהה. יש שיגידו שהיא הכלאה בין פוטושופ לפלאש.

GIMP

מדובר על תוכנה ידידותית מאוד לכל משתמש. אם תרצו להשתמש בהרחבות שלה, תוכלו להוסיף אותן ללא תשלום. היא משווקת במספר גרסאות וניתן להשתמש בה במערכות כמו ווינדוס, לינוקס ומקינטוש. זוהי תוכנה שהינה תואמת פוטושופ וניתן לערוך איתה תמונות בקלות ובנוחות, בגלל שהיא פשוטה לשימוש. הרבה יותר קל להבין איך לעבוד איתה, בהשוואה לתוכנת הפוטושופ שהינה קצת מסובכת ומורכבת להבנה.

Paint.net

תוכנה חינמית לעריכת תמונות. היא בעלת ממשק ידידותי הכולל תמיכה בשכבות ואפקטים שייחודים רק לתוכנה. בנוסף, היא מכילה גם כלים שימושיים וידידותיים לכל משתמש. ישנם גם מדריכים, שניתן ללמוד באמצעותם את התוכנה וכמו כן יש אפשרות להורדת תוספים שיקלו את השימוש בה.
בעזרת תוכנה זו תוכלו לעצב פלייר מושלם לעסק שלכם!

Illustrator Adobe

מדובר על תוכנה מתקדמת יותר מתוכנת פוטושופ. עם קצת סבלנות, יצירתיות והשקעה, תוכלו ללמוד אותה ולייצר איתה דברים נפלאים. בעוד שפוטושופ מציעה לכם אפשריות לעריכת תמונות קיימות, התוכנה הזאת מציעה לכם להתחיל מאפס. הכוונה היא שאתם אלו שתצרו את האובייקטים, הסמלים הכפתורים ובכלל כל יצירה אחרת שתחשבו עליה.

Picasa

תוכנה פשוטה וקלה לתפעול. התוכנה מבית גוגל. היא ניתנת להורדה ללא תשלום ומאפשרת לכם לנהל ולארגן את התמונות שלכם וכמו כן להעלות אותן לאינטרנט כל זאת בתוספת כלי עיצוב ועיבוד שונים. אל תחפשו אפשרויות עיצוב מתקדמות בתוכנה הזו, כי סביר להניח שלא תמצאו. מה שכן, האפשרויות שהיא מציעה עשויות בהחלט לספק אתכם כמשתמשים ביתיים. עם התוכנה, תוכלו להבהיר או להכהות תמונות, ליישור תמונות, לשנות גוונים ולהוסיף טקסטים וכמו כן לצור קולאז` של תמונות, איתן תוכלו לעצב מחברות ממותגות ועוד.