חיפוש

אריזות וקופסאות

אריזות וקופסאות מזמינים רק במקום אחד

לדפוס רמה צוות הפקה מקצועי עם מטרה אחת והיא: לייצר אריזה מושלמת למוצר שלך.

הדפסת אריזות וקופסאות

אריזות ממותגות הן דרך יצירתית ומקורית לפרסום ומיתוג העסק. אנו מתאימים ומעצבים אריזות קרטון מעוצבות וממותגות. אנו מדפיסים בהתאם לדרישות הלקוח תוך כדי ייעוץ על ידי הצוות המנוסה שלנו. דרכנו תוכלו לבחור את הגרפיקה המתאימה. איזה לוגו תרצו להדפיס על האריזה, הצבעים אותם תרצו לשלב ועוד. המטרה הסופית היא להעביר את המסר שלכם ביעילות ובאופן ברור. אנו דואגים לעבוד עם הציוד המתקדם והמקצועי ביותר בתחום. לכן, לקוחותינו נהנים ממוצר איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. 

קופסאות ממותגות

מה חשוב לדעת לפי הדפסת אריזות וקופסאות:

אצלנו תהנו מתהליך מסודר של הדפסת אריזות תוך שיתוף פעולה מלא. המטרה של שיתוף הפעולה היא להבטיח ייצור אריזות ממותגות ברמה הכי גבוהה. לכן חשוב מאד העברה מדויקת של המסר והשגת בולטות מול מוצרים מתחרים. יש כיום מגוון רחב של אריזות קרטון מעוצבות שמהן ניתן לבחור, לכן השאיפה היא לקבל החלטה נכונה יחד עם הלקוח.
השלב הראשון בהדפסת אריזות נשען על תכנון. בשלב זה מתכננים את האופן שבו האריזות ייראו. באותו השלב גם מגדירים את הפונקציות שהן אמורות למלא. בשלב השני עוברים בפועל למיתוך של האריזה ולביצוע מושלם. לבסוף, מעבירים את אריזות הקרטון המעוצבות תהליך בקרת איכות ומוודאים שהתוצאה עולה בקנה אחד עם התכנון והמטרות.

כדי לבחור בצורה נכונה את הגורם שמדפיס אריזות ממותגות, יש לוודא את איכות חומרי הגלם. במקביל, רצוי ליהנות מאיכות גבוהה במחירים נמוכים ולהכיר את התעריפים בענף. בכל מקרה של דילמה והתלבטות אפשר גם ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולברר לגבי סוגים שונים של אריזות קרטון מעוצבות, ממותגות ואסתטיות.

הטכנולוגיה שבה משתמשים על מנת לייצר את האריזות, משפיעה על התוצאה הסופית. לא פחות מאשר חומרי הגלם. זו הסיבה בגללה רצוי לבחור שירותי הדפסת אריזות ברמה גבוהה ועם טכנולוגיה מתקדמת. כאשר השירות הזה כולל גם את האפשרות של ייצור אריזות בהתאמה אישית. כל שנותר הוא לקבוע לוח זמנים ולקבל מוצר אידיאלי ומשתלם.

התחום של הדפסת אריזות מתקדם בקצב מהיר. מי שבוחר בצורה נכונה את אנשי המקצוע יכול להרוויח מכך. אריזות ממותגות ממלאות צרכים שונים עבור קהל יעד בסקטור הפרטי, העסקי והתעשייתי. בעזרת אריזות קרטון מעוצבות, קל לחשוף את המוצרים הטובים ביותר ללקוחות חדשים.

הצעת מחיר להדפסת אריזות

"*" אינדוקטור שדות חובה

העלו דוגמת עיצוב בכדי שנוכל לתת לכם הערכת מחיר מדוייקת ככל האפשר. קבצי PDF או JPG בלבד. משקל מקסימלי 2 מגה.
שחרר קבצים כאן או
סוגי קבצים מורשים: pdf, jpg, jpeg, Max. file size: 3 MB, Max. files: 2.
    שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.
    × 03-6833988
    דילוג לתוכן