הדפסת חוברות וקטלוגים בטכנולוגיה מתקדמת ומחיר תחרותי

הדפסת חוברות וקטלוגים


הדפסת חוברות הדפסת קטלוג מרהיב ומקצועי במחיר משתלם במיוחד 

 תציג את הסחורה שלך באופן מקצועי ותתחיל למכור יותר


עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים בענף הדפוס, ולצד טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, הצוות בבית הדפוס ארמון רמה עומד לרשותכם ומתחייב לבצע על הצד הטוב ביותר כל דרישה שעשויה להיות לכם.הדפסת חוברות מעוצבות

הדפסת קטלוגים לשיפור נוכחות המותג

מחלקת הדפסת חוברות וקטלוגים בבית הדפוס שלנו, צועדת בחזית הטכנולוגיה. בעזרת המכונות המתקדמות בשוק אנו יכולים לייצר עבורך את הקטלוג המושלם. הדפסת קטלוגים לעסק הינה דרך מעולה להעברת המסרים של העסק בדרך מקצועית ויעילה. צוות הגרפיקה המנוסה שלנו יעמוד לרשותך בכל עת ויחד בשיתוף פעולה מלא, נעבוד על מנת להוציא את החלומות שלך אל הפועל.


 הדפסת קטלוגים


דפוס ארמון רמה מתפקד כ one stop shop בתחום הדפסת הקטלוגים, הדפסת חוברות וכל המוצרים הנלווים. אנו מעצבים, מפיקים, מדפיסים וכורכים את הקטלוגים והחוברות תחת קורת גג אחת. יכולת זו היא מה שמאפשר לך כלקוח, להנות מתהליך מהיר וחלק במחיר המשתלם ביותר בארץ. לא צריך לחכות שהדפוס יגיע לכריכה וכו`... הכל קורה אצלנו.

הדפסת קטלוגים לדן גורמה

הדפסת חוברות הדפסת קטלוגים במהירות הבזק

כיום, בעידן הדיגיטלי ניתן להדפיס מאות חוברות וקטלוגים במהירות הבזק, ככה שמידה וההזמנה דחופה, תוכלו לעיתים לקבל את החוברות עוד באותו היום שבו הזמנתם. ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת לנו להדפיס במחיר זול ומשתלם גם עבודות קטנות יחסית, ואתם נהנים מהאופציה להזמין ללא הגדרת מינימום.

הדפסת קטלוגים לקפה רוטשילד

ניתן לכרוך את הקטלוגים במספר דרכים:

  • הדפסת קטלוגים בכריכה רכה / דבק חם

  • הדפסת חוברות בכריכת סיכות

  • הדפסת קטלוגים בכריכת ספירלה מתכת

  • הדפסת חוברות עם כריכה קשה

  • ניתן גם לחבר את הדפים באמצעות ניטים או ברגים לבקשת הלקוח בגימורים מיוחדים
     
    ניתן להוסיף לקטלוגים גימורים מיוחדים לפי דרישת הלקוח למינציה מט/מבריק לכה סלקטיבית, פוייל זהב/כסף, שטנצים וניתן לשלב גם עמודי פרגמנט בפנים.

אולי יעניין אתכם גם: הדפסת ספרים