הדפסת חוברות וקטלוגים בטכנולגיה מתקדמת ומחיר תחרותיקטלוג מרהיב ומקצועי במחיר משתלם במיוחד 

 תציג את הסחורה שלך באופן מקצועי ותתחיל למכור יותר

עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים בענף הדפוס, לצד טכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, צוות בית הדפוס ארמון רמה עומד לרשותכם על מנת לבצע, על הצד הטוב ביותר, כל דרישה שעשוייה להיות לכםחוברת


מחלקת החוברות והקטלוגים בבית הדפוס, צועדת בחזית הטכנולוגיה. בעזרת מכונות מתקדמות אנו נוכל לייצר עבורך את הקטלוג המושלם. על מנת שתוכל להעביר את המסרים שלך בדרך מקצועית, צוות הגרפיקה המנוסה שלנו יעמוד לרשותך ויחד, בשיתוף פעולה מלא, נעבוד על מנת להוציא את החלומות שלך אל הפועל.

דפוס ארמון רמה מתפקד כ one stop shop בתחום הקטלוגים. אנו מעצבים, מפיקים, מדפיסים וכורכים את הקטלוגים תחת אותה קורת גג. מה שמאפשר לך כלקוח, להנות מתהליך מהיר וחלק במחיר המשתלם ביותר בארץ. לא צריך לחכות שהדפוס יגיע לכריכה וכו`... הכל קורה אצלנו.


כיום, בעידן הדיגטלי ניתן להדפיס מאות חוברות במהירות הבזק, ככה שמידה ואתם רוצים, תוכלו לעיתים לקבל את החוברות עוד באותו היום שבו הזמנתם. ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת לנו גם להדפיס במחיר משתלם יחסית גם עבודות קטנות יחסית - ואתם תוכלו להנות מאופציה להזמין ללא הגדרת מינימום.ניתן לכרוך את הקטלוגים במספר דרכים:

  • כריכה רכה / דבק חם

  • כריכת סיכות

  • כריכת ספירלה מתכת

  • כריכה קשה

  • ניתן גם לחבר את הדפים באמצעות ניטים או ברגים לבקשת הלקוח בגימורים מיוחדים
     
    ניתן להוסיף לקטלוגים גימורים מיוחדים לפי דרישת הלקוח למינציה מט/מבריק לכה סלקטיבית, פוייל זהב/כסף, שטנצים וניתן לשלב גם עמודי פרגמנט בפנים.