מתכננים אירוע עסקי? זה יכול להיות אירוע שמיועד ללקוחות שלכם, בשביל למתג את העסק שלכם ובשביל לשכנע אותם לקנות מכם או להתחבר אליכם בצורה כלשהיא ויכול להיות אירוע משיועד למשקיעים או אירוע שמיועד לעובדים שלכם. לא משנה איזה אירוע זה, מוצרים ממותגים חייבים להיות בו, מוצרים שמייצגים את בית העסק שלכם, מוצרים עם לוגו שלכם, פרטי יצירת קשר או כל פרט מזהה אחר. אלו יכולים להיות לוחות שנה ממותגים, מחברות ממותגות, עטים או כל מוצר אחר. אז הנה כמה סיבות מדוע אתם חייבים הדפסת מוצרים ממותגים לאירוע עסקי מושלם, מדוע אתם לא יכולים לוותר על שיטת הפרסום הזו, ורעיונות למוצרים כאלו.


יתרונות:

· הם הופכים את האירוע למשמעותי יותר – הפקת אירוע עסקי עם מוצרי הדפסה ממותגים הופכת את האירוע למשמעותי יותר. לא משנה איזה אירוע זה, מי שישתתף בו ויראה את הלוגו מתנוסס על מוצרים שונים, ירגיש שהוא הגיע לאירוע של חברה רצינית, חברה שמשקיעה בפרסום שלה וחברה שיש הרבה אנשים שמכירים אותה. מוצרים ממותגים מודפסים תורמים לשיווק העסק כעסק גדול ורציני.

· פפרסום נייד – עוד יתרון משמעותי שיש להדפסת מוצרים ממותגים הוא הפרסום. הוא לא מתחיל ונגמר באירוע עצמו אלא ממשיך עוד המון זמן גם אחרי והוא מגיע להמון עיניים. תארו לעצמכם שאתם דואגים שתהיה הדפסת מחברות ממותגות לאורחי האירוע והם לוקחים איתם את המחברות הללו איתם. הם יכולים להעביר אותן גם לאחרים ויכולים לעשות בהם שימוש עוד שנים קדימה, וכל מה שיראה את הלוגו או פרטי העסק על המחברות ייחשף לבית העסק.

· העסק זכור לטובה – מי לא אוהב לקבל מתנות? אין כמעט אחד כזה... ואכן, להגיע לאירוע עסקי, אירועי השקה וכו` ולקבל מוצרים במתנה זה תמיד כיף. לא משנה אם אלו הלקוחות שלכם או המשקיעים הפוטנציאליים שלכם או אפילו העובדים שלכם, עצם המתנה תגרום להם לזכור את העסק ולהרגיש כלפיו תחושות חיוביות מה שתמיד טוב ותמיד יכול לתרום לעסק להתקדם. 

זה לא יקר  – עולם הפרסום נשען היום בעיקר על המדיה האינטרנטית והתחרות רק הולכת וגוברת. זה הופך את כל עניין הפרסום ליקר מאוד, ועסקים מחפשים אפיקי פרסום אחרים במחירים סבירים וכמובן יעילים. הדפסת קטלוגים ממותגים לצורך העניין כמו כל מוצר מודפס ממותג אחר, היא פרסום במחיר הגיוני, פרסום שמחזיר את עצמו מכיוון שכפי שציינו הוא ממשיך את דרכו עוד זמן רב וקשה לאמוד במספרים את החזר ההשקעה שלו אך מה שבטוח הוא שהוא עושה את העבודה מצוין ושווה כל שקל.

· כי זה יעיל – אם חלוקת מוצרים ממותגים באירוע עסקי לא הייתה יעילה, היא הייתה נעלמת מהעולם. אבל היא חיה ובועטת והביקוש רק הולך וגובר, ואם זה עובד אצל אחרים אין שום סיבה שזה לא יעבוד אצלכם.רעיונות למוצרים ממותגים מודפסים

יש אין סוף מוצרים שאפשר למתג, ולמעשה אפשר היום למתג כל מוצר שהוא. כשמדובר על מוצרים מודפסים, גם כאן יש לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא הדפסת פולדרים ממותגים. בכל אירוע עסקי כמעט המבקרים בו יוצאים עם ניירת, עם מחברות ועם לא מעט חומר מודפס. בשביל שהוא יישמר כמו שצריך ולא יינזק ובשביל שהוא יהיה מסודר, פולדרים הם הדבר הנכון בשבילו. אם תמתגו אותם הם ילכו עם יישארו עם אלון שייעשו בהם שימוש והם ייחשפו אליהם גם לאחר האירוע. עוד אופציה למתנות ממותגות הן מחברות ממותגות. גם כאן, זה לא יקר וזה פרסום יעיל ובמחברות תמיד יש שימוש. אתם יכולים גם לתת בלוק מכתבים ממותג, פנקס ממותג, קטלוג של העסק עם מיתוג עליו, כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים ואפילו ספר שקשור לעסק.

פרסום יעיל לאורך זמן

מוצרים מודפסים מממותגים הם אם כן פרסום יעיל לאורך זמן. לא צריך המון זמן מראש להזמין אותם וגם אם מזמינים מהם יותר ממה שמחולק באירוע, תמיד יש למי לתת אותם ולעשות בהם שימוש לפרסום. כל מה שצריך זה לנצל אותם נכון, להחליט מה יהיה מודפס עליהם ואיפה יהיה מודפס בשביל לקבל בולטות, ובשביל זה צריך בית דפוס מקצועי שיוכל לעשות את זה וגם לייעץ מה נכון.