חיפוש

כרטיס ביקור בפגישות וכנסים

האם עדיין הכרחי להציג כרטיס ביקור בפגישות וכנסים?

היום בעידן הטכנולוגי, נדמה כאילו הכול משווק דרך המדיות השונות ובאמצעות אפליקציות ופוסטים. איפה הימים של כרטיסי הביקור? אז נגלה לכם שהם עדיין כאן, שוררים ואפקטיביים. כרטיס הביקור הוא מעין חתיכת דף מעוצבת בה מפורסם האדם, השירות שהוא מציע או המוצר. הפרסום נעשה בצורה הכי גלויה וישירה שלא החליפה את איכותה עדיין אף שיטת שיווק אחרת.

כרטיס ביקור הוא דרך שיווקית פשוטה וקלה שלא תם תוקפו באפקטיביות שהוא מספק בכל העולם העסקי. כרטיסי ביקור מכל סוג הם נחוצים מאוד בכל כנס או פגישת עסקים. במאמר להלן, נספק הסבר על חיוניותם של כרטיסי הביקור. למרות כל האמצעים השיווקיים האחרים שקיימים סביבנו. כי לעיתים הדבר הפשוט ביותר, הוא הכי נגלה לעין.

כרטיסי ביקור לצרכי שיווק ומיתוג

בכל אירוע או הזדמנות עסקית, הכרטיס יהווה דרך ראויה למתג את העסק ולשווק אותו. הוא יכיל בתוכו מעין תקציר של מה שאתם מציעים ואת כל פרטי הקשר הנחוצים לצורך זה. כרטיס ביקור מאפשר יצירת רשת של קשרים עסקיים שעוזרים לעסק. קשרים המסייעים להנפיק רווחים ומגיעים לחתך גדול מאוד של לקוחות באמצעות גישה אישית לכל אחד.

כל בעל עסק אמור להחזיק כרטיס ביקור בארנק או בכיס. כך שהוא מסוגל לשלוף אותו במידי. אף פעם לא נוכל לנחש מתי נפגוש את האדם הנכון שירצה לקשור אתנו קשרים. הכרטיס מכיל מידע רב בתוכו. לפני הכל, הוא ישדר לנו מה בעל העסק מתמחה. נדע כבר אם הוא עונה לצרכינו, כמה הוא מסקרן, אטרקטיבי ועוד. כרטיס ביקור צריך לעורר בכל אחד סוג של רגש ותחושה. הוא מעניק ללקוח בדיוק מה שהוא מחפש. גם בחירת הפונטים שלו משדרים זאת, הגוונים והבחירה של סדר הדברים שכתובים בו.

ייחודיות ופשטות

כרטיס ביקור מציג בצורה רהוטה וישירה את משלוח היד של האדם. את השירות או המוצר שהוא מציע. בכל כנס או מפגש בין קולגות, יהיה נכון לשלוף את כרטיס הביקור לאחר התרשמות. או לאחר סיום שיח עסקי כדי לשמור על קונטקט והשתלשלות עסקית מניבת פירות. הכרטיס המעוצב יספק את כל מה שהלקוח הפוטנציאלי מחפש. יהיה מצוין בו השם, למקרה והלקוח שכח אחרי אין ספור מפגשים ושיחות. גם העיסוק הרלוונטי יצוין, וכל כל מי שיקבל אותו יוכל להניחו בכיס, לתלות במשרד על מנת שזה יתנוסס ולא יעלם מעיניו. החלופה היא לשמור את מספר הטלפון שלכם בנייד שלו, נבלע ללא חשיבות יתר בין כל שאר מספרי הטלפונים. מה שיוצר סיכון שתלכו לאיבוד והלקוח יוותר, באמצעות כרטיסי ביקור מעוצבים תשאירו רושם רב, והם ימשיכו לייצג אתכם נאמנה.

כרטיס ביקור מעוצב

עכשיו כשהבנו שיש כוח לכרטיס הביקור והוא נחוץ בעיקר כשרוצים לשווק את עצמנו בכל כנס או מפגש עסקי, חשוב גם לשים דגש על העיצוב שלו. עיצוב המייצג אתכם הכי טוב. כרטיסי ביקור מעוצבים צריכים להיות בעלי נייר עבה ומרשים שמבליט את כל הפרטים האישיים, שם, מייל, חברה ומספר נייד. בכל הדפסת כרטיסי ביקור חשוב לבחור בכרטיסי ביקור מיוחדים שיש להם את הצביון והייחודיות שלהם באמצעות הלוגו של העסק, עיטור ועיצוב.

מוגש מטעם ארמון רמה – בית דפוס בתל אביב.

× 03-6833988
דילוג לתוכן