חיפוש

שירותי דפוס לסטודנטים

כל מה שאתם צריכים לדעת על שירותי דפוס לסטודנטים

סטודנטים במהלך לימודיהם, זקוקים כל הזמן לשירותי דפוס. הביקוש לשירותים אלו נובע מכמה סיבות. ביניהן העובדה שמרביתם לא מחזיקים מדפסת בבית וגם אם מחזיקים מדפסת, היא יכולה לספק בקושי רב את כמות ההדפסות הנדרשות לאורך שנות הלימודים של התואר. יתרה מזאת, מדפסת עולה לא מעט. גם התחזוקה שלה עשויה להיות יחסית גבוהה. אם נשקלל את כל הסיבות שהוזכרו לעיל, נראה שהכי משתלם יהיה להיעזר בשירותי דפוס מקצועיים.

שימוש בולטים לשירותי דפוס בקרב סטודנטים

הדפסת עבודות – השימוש העיקרי של הסטודנטים בשירותי דפוס הוא על מנת להדפיס עבודות. הרי ידוע שהמרצים והמתרגלים באוניברסיטאות והמכללות מסרבים לקבל עבודות במייל או בקובץ דיגיטלי. הדבר נובע מכך שקל יותר לסמן ההערות על עבודות מודפסות. מעבר לכך, הדפסה של עבודות כמו, עבודות סמינריוניות, עבודות אקדמיות וכו`, היא הדרך הטובה ביותר והמכובדת ביותר על מנת להגיש אותן בצורה ראויה.

העתקת והדפסת סיכומים – יש שימוש בשירותי דפוס על מנת להשיג סיכומים. את הסיכומים ניתן להדפיס מהמחשב ישירות או להעתיק אותם מדפים קיימים. סטודנטים רבים נעזרים בשירותי הדפוס על מנת להעתיק כמויות גדולות של סיכומים. כך הדבר מסייע להם גם בהכנה למבחנים השונים.

כריכת עבודות – אמנם לא מדובר על שירות הדפסה. אך כאשר מדובר על כריכת עבודות, המקום הכי טוב לעשות זאת היא בבית הדפוס. ניתן לכרוך את כל סוגי העבודות לאורך או לרוחב. אפשר להוסיף להן כריכה קדמית או אחורית וגם לבצע חירור. מעבר לכך, אפשר גם לבחור את סוגי הכריכה. כמו כריכת מגזין, כריכה בחום, ספירלה מתכת, ספירלה פלסטיק וכו`. כל כריכה כזאת מתומחרת על ידי בית הדפוס במחיר שונה והיא מותאמת לעבודת הסטודנט.

הדפסת פוסטרים, פליירים ורול אפ – אלו גם בשימוש של סטודנטים שמציעים את שירותיהם השונים לסטודנטים אחרים. נניח ויש סטודנט שרוצה לפרסם את עצמו כמתרגל של מקצוע מסוים. הוא יכול להדפיס את הפרטים שלו על פלייר ולחלק לסטודנטים. מעבר לכך, פוסטרים ורול אפ, יכולים לשמש לסיום התואר להצגת פרויקטים לימודיים.

מתי סטודנטים משתמשים בשירותי דפוס?

למעשה בכל זמן נתון במהלך התואר שלהם. יש לקחת בחשבון שבתחילת התואר, יש ביקוש גבוה להדפסת עבודות. כמו כן גם עבור העתקת סיכומים ואילו בסוף התואר, יש ביקוש לכל הקשור לכריכת עבודות והדפסת פרויקטים לימודיים. אגב גם אם כסטודנטים אתם בוחרים להשתמש בשירותי דפוס לצורך הדפסת העבודות שלכם, עדיין מומלץ ורצוי שתחזיקו מדפסת בבית שלכם. כך, גם אם תצטרכו להדפיס כל מיני דברים שקשורים ללימודים ובית הדפוס יהיה סגור, תוכלו לבצע את ההדפסה בבית. זאת מבלי שתהיו תלויים בבית הדפוס. ההמלצה היא לרכוש מדפסת לייזר שכן היא מספיקה לנפח גדול של הדפסות.

שורה תחתונה

כסטודנטים, מומלץ ורצוי שתבחרו לעבוד עם בית דפוס שייתן שירות מקצועי במחיר הוגן. מעבר לכך, חשוב לבדוק שיש המלצות על בית הדפוס. אם יש מספר בתי דפוס בתל אביב או באזור בו אתם לומדים או מתגוררים, רצוי לשאול מה המחירים המבוקשים על השירותים השונים שכל בית דפוס מציע. שירותים שיהיו רלוונטיים אליכם כסטודנטים יהיו הדפסות, כריכת עבודות וכו`. שיהיה בהצלחה!

× 03-6833988
דילוג לתוכן